Historia sukcesu producenta hazardowego Novomatic

Historia sukcesu producenta hazardowego Novomatic

Produkty Novomatic są znane wszystkim, którzy przynajmniej raz grali w automaty online. Automaty do gry tej znanej marki są tak bardzo popularne na całym świecie, że w tej chwili nazwę Novomatic w branży wirtualnego hazardu można porównać z nazwą Apple w świecie smartfonów.

Firma wkroczyła na szczyt Olympusa międzynarodowej branży hazardowej w 1980 roku. Oczywiście w tym czasie nikt nie wiedział nic o automatach tego dostawcy, ponieważ nie było nawet pomysłu ich stworzenia.

Początek automatów do gry Novomatic

Początek automatów do gry Novomatic

Około czterdzieści lat temu podstawą przemysłu hazardowego były przerażająco wyglądające urządzenia mechaniczne o wymownej nazwie „jednoręcy bandyci”. Dzisiaj fani wirtualnych automatów Novomatic to zarówno młodzi, początkujący użytkownicy, jak i doświadczeni miłośnicy hazardu, patroni kasyn naziemnych w erze ich powszechnej dystrybucji. Rzadko jednak ktoś myśli o tym, jak interesująca i długa jest historia tego słynnego dostawcy.

Wszystko zaczęło się od zwykłej piwnicy. To właśnie w niej zmontowano pierwszy automat do gier Novomatic w żelaznej obudowie. Założyciele firmy (w tym osoby szlachetnej krwi) wynajęli pokój do montażu urządzeń od wytwórni win. To tutaj narodziła się legenda światowego przemysłu hazardowego.

Dzięki oryginalnemu podejściu i wysokiej jakości realizacji firma natychmiast zaczęła szybko się rozwijać, a maszyny opracowane przez specjalistów tej firmy szybko zyskały popularność nie tylko w Austrii, ale w całej Europie.

Novomatic – automaty do gier z wysokim zwrotem

Novomatic - automaty do gier z wysokim zwrotem

Po masowym wprowadzeniu zakazów hazardu w większości krajów świata, wykorzystanie stacjonarnych „jednorękich bandytów” zakazano. W tym czasie Novomatic jako pierwszy zdał sobie sprawę, że fani hazardu, których liczba rośnie z każdym dniem, potrzebują porządnej alternatywy. A najlepszą alternatywą było przeniesienie hazardu do wirtualnej sfery, ponieważ Internet nadal nie jest kontrolowany przez prawo żadnego kraju na świecie.

To specjaliści Novomatic są właścicielami idei tworzenia wirtualnych maszyn do gier, a także ich realizacji. Goście kasyn naziemnych mogli cieszyć się wersjami swoich ulubionych gier online na własnym komputerze. Nowość szybko zyskała ogromną popularność, a pomysł został przyjęty przez innych producentów „jednorękich bandytów”. A dziś segment online branży hazardowej zajmuje znaczną część rynku światowego. Jednocześnie każdego roku hazard online staje się coraz bardziej popularny i szybko nabiera tempa, a sam Novomatic od wielu lat jest uznanym liderem w tej branży.

Powody sukcesu

Czym się wyróżniają automaty marki Novomatic? A jakie są przyczyny tak imponującej popularności? Te pytania są interesujące zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych fanów wirtualnego hazardu. Odpowiedź jest niezwykle prosta. Chodzi o to, że automaty wideo opracowane przez tego dostawcę po prostu nie mają sobie równych na rynku światowym. Automat do gry Novomatic – rodzaj nowoczesnego symbolu jakości. Wszystkim użytkownikom gwarantuje się interesującą i ekscytującą rozgrywkę, bezpieczeństwo zainwestowanych środków oraz realną szansę na zysk.

Zwracamy uwagę na listę głównych zalet, które zapewniają hazard marki z dużą popularnością:

  • uczciwość i przejrzystość procesu gry, zapewniona przez nienaganną reputację firmy, która rozwijała się przez wiele lat;
  • wysoka stopień zwrotu we wszystkich maszynach prezentowanych przez firmę;
  • fascynującą i ekscytującą rozgrywkę zapewnia nowoczesna, zaawansowana grafika i dźwięk wysokiej jakości;
  • oryginalna fabuła, szeroka różnorodność tematyczna;
  • doskonała konstrukcja automatów do gier opracowana przez najlepszych profesjonalnych projektantów i artystów;
  • wszystkie automaty do gry Novomatic oferują wiele gier bonusowych, darmowe spiny, symbole z zaawansowaną funkcjonalnością oraz inne interesujące i dochodowe możliwości dla gracza.

Wszystko to zapewnia użytkownikom całą gamę niezapomnianych emocji i nieopisanych wrażeń podczas gry, niezależnie od wybranego automatu.

Novomatic – najlepszy producent automatów do gier

Każdy automat Novomatic jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach, co czyni go naprawdę wyjątkowym. Ponadto większość gier prezentowanych przez twórcę można nazwać referencyjnym. Prawdziwą ikonę świata hazardu można nazwać Novomatic Sharky. Ta gra jest naprawdę uważana za odniesienie, dzięki połączeniu różnych zalet:

  • dokładnie przestrzega podstawowych zasad i tradycji klasycznych „jednorękich bandytów”;
  • świetna fabuła i ładna grafika;
  • prosta struktura i intuicyjne sterowanie, które pozwalają łatwo zrozumieć funkcje gry nawet początkującym użytkownikom;
  • podwójna gra, automatyczne obracanie bębnów i możliwość udziału w progresywnym jackpocie.

Podsumowanie

Novomatic utrzymuje wiodącą pozycję pod względem ilości produktów na rynku europejskim i rozwija się w innych ważnych regionach – w Australii, Azji, Ameryce. Firma koncentruje się głównie na kasynach naziemnych, dostarczając szeroką gamę gier, rozwiązań programowych i technologii.

Użytkownicy nadal cenią automaty Novomatic właśnie ze względu na ich prostotę i dużą szansę na wygraną.

Avatar
WygracOnline

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *